Kurs: SF1906 (f d 5B1506), Matematisk statistik, grundkurs Termin: Höstterminen 2007 Lärare: Gunnar Englund Inlämningsuppgift nr: . . . . . . Namn: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Personnr: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Elevnr: . . . . . . . . . . . .

Inlämningsuppgiften kan ges till föreläsare, övningsledare under lektion eller lämnas i brevlådan mittemot studentexpeditionen, matematiska institutionen, Lindstedtsvägen 25. Om du lämnar i brevlådan använd detta försättsblad. Glöm inte att bifoga original vid komplettering.